Один день. Рівно стільки протримався український серіал «Слуга народа» на російському каналі ТНТ. Спочатку з нього вирізали жарт про Путіна http://bit.ly/38qP2MB, а потім взагалі зняли з етеру.

Раніше в телепрограмі було написано, що серіал, в якому головну роль виконав чинний президент України Володимир Зеленський, транслюватимуть щонайменше 12 і 13 грудня. Однак тепер у цей час там вказані інші фільми. При чому вони кілька разів змінювалися — це свідчить про те, що рішення ухвалювалося поспіхом.

На каналі заявили, що від самого початку не збиралися показувати більше трьох серій. Анонс про щоденний показ був лише «маркетинговим ходом з підвищення впізнаваності платформи».

У травні компанія «Яндекс» придбала в міжнародного дистриб’ютора Eccho rights ексклюзивні права на інтернет-показ на території Росії серіалу «Слуга народа». Цей же дистриб’ютор ухвалював рішення про продаж прав на трансляцію серіала російському “ТНТ”.

У студії “Квартал 95” не відповіли на запитання, на яких умовах здійснюватиметься показ “Слуги народу” на російському телеканалі, а також чи отримає студія роялті з цього показу http://bit.ly/2YDFGsa

P.S. Не думали, що доведеться перевіряти цю інфу. Ніби ж все і так зрозуміло. Але #дякуємощопишете!

image_pdfimage_print